Favorilere Ekle
Yeni
  • rt20rf
  • Buderus

BUDERUS RT 20 RF KABLOSUZ ODA KUMANDASI

850,00
TÜKENDİ

   BUDERUS RT 20 RF KABLOSUZ ODA KUMANDASI

 

Buderus RT20 RF kablosuz oda termostatı, kombiniz ile oda termostatınız arasında kablosuz bağlantı kurmanızı sağlar. Herhangi bir bağlantı kablosuna ihtiyaç duymayan kablosuz termostatınızı kullanma imkanı sunar. Bu sayede, dilediğiniz odanızın ısı ihtiyacını kontrol etmek için kullanabileceğiniz Buderus kablosuz oda termostatı ile bulunduğunuz alanda düşük gaz tüketimi yaparak ısınma ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Buderus RT20 RF oda termostatı ile kombinizin sıcaklık değişimini kontrol ederek sabit sıcaklık konforunu yaşarken, ekonomik bir şekilde ısınabilirsiniz. Buderus kombi termostat kullanımı ile yüksek oranda enerji verimliliği sağlayabilirsiniz. Kombi termostatı ile düşük gaz tüketimine ek olarak, yaşam alanlarınız için dilediğiniz sıcaklık değerinde ısınma konforunu yaşayabilir ve yüksek verimlilik ile doğaya katkı sağlayabilirsiniz.

Buderus RT20 RF kablosuz oda termostatı kullanımı kolaylık sağlayan arayüzü ve kompakt tasarımı sayesinde kullanıcıların konforunu sağlamaktadır. Buderus kombi kumandası modellerinin kablosuz bağlantısı kullanımı kolaylaştıran önemli faktörlerden biri olurken, tüm kombilerle uyumluluk sağlayan işletim yapısı oda termostatının yaşam alanlarınıza kolaylıkla adapte olmasını sağlayacaktır.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

SSL Secure, Visa, Mastercard, Troy, American Express

© 2019 Kombi Eviniz Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.