Favorilere Ekle
Yeni
  • rc100
  • Buderus

BUDERUS RC 100 MODÜLASYONLU KABLOLU ODA KUMANDASI

1.450,00
TÜKENDİ

      BUDERUS RC 100 MODÜLASYONLU KABLOLU ODA KUMANDASI

  • Modülasyonlu çalıştırma ile yakıt tasarrufu
  • Oda sıcaklığı ve hata kodlarının gösterimi
  • Oda Sıcaklığı kontrolü

 

Modülasyonlu oda termostatı, oda sıcaklığı bilgisini kombiye ileterek, ne zaman çalışıp ne zaman durması gerektiği konusunda kombinizi yönlendirir. Bu sayede kombiniz, oda sıcaklığı bilgisine sahip olduğu için tesisat suyu sıcaklığı yerine oda sıcaklığına göre modülasyon yapma imkanına sahip olur ve anlık kapasitesini ayarlar. Kombi, ortamın istenen sıcaklığa gelebilmesi için maksimum seviyede çalışmaz. Çalışma kapasitesini ayarlayabildiği için hem açma kapama esnasında harcanan enerjiden tasarruf sağlar hem de çalışma ömrünü uzatır.

Buderus RC100 oda termostatı ile kombinizin sıcaklık değişimini kontrol ederek sabit sıcaklık konforunu yaşarken, ekonomik bir şekilde ısınabilirsiniz. Buderus kombi termostatının modülasyonlu çalışma sistemi ile yüksek oranda enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz. Kombi termostatı ile enerji tasarrufuna ek olarak, yaşam alanlarınız için dilediğiniz sıcaklık değerinde ısınma konforunu yaşayabilir ve yüksek oranda verimlilik ile doğaya katkı sağlayabilirsiniz.

Buderus RC100 oda termostadı, kullanım kolaylığı sağlayan kompakt tasarımı sayesinde kullanıcıların konforunu sağlamaktadır. Buderus kombi kumandası modellerinin oda sıcaklığı ve hata kodlarının göstergesi kullanımı kolaylaştıran en önemli faktör olarak öne çıkmaktadır.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

SSL Secure, Visa, Mastercard, Troy, American Express

© 2019 Kombi Eviniz Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.