Favorilere Ekle
Yeni
  • intro18/24
  • Vaillant

Vaillant ecoTec İntro Vuw 18/24 AS Yoğuşmalı Kombi

24.000,00
VAR
  • Fırsat Ürünü

Vaillant ecoTEC İntro 18/24 AS Tam Yoğuşmalı Kombi (18 kw kalorifer-24 kw sıcak su)

İstanbul İçi Kombi Değişim Kampanyası Fiyatımızdır, Eskiyi getir Yeniyi Götür.

Paslanmaz Çelik Eşanjör İle Uzun Ömürlü Kullanım

Yüksek kaliteli paslanmaz çelik eşanjörü sayesinde uzun ömürlü kullanım verimli bir yanma ve ısı transferi sağlanır.%92 sezonsal verimlilik ve düşük emisyonu sayesinde yüksek tasarrufu da beraberinde sağlar.

Isıtma ve Sıcak Suda A Enerji Verimliliği

Isıtma ve sıcak suda A enerji verimliliği ile yüksek tasarrufu ve konforu beraberinde sağlar.Dakikada13.4 lt ye varan sıcak su debisi ile bol miktarda sıcak su verir.

Kompakt Ölçüler

626 mm cihaz yüksekliği ve 400 mm genişliği ile eco TEC intro kendi sınıfınaki en küçük iki kombiden bir tanesidir.0.06 m3 hacmi ile yer problemi olmadan rahatlıkla kullanalılabilir.26.5 kg ağırlığı ile montaj sırasında kolaylık sağlar.

Tam Yoğuşmalı Kombi Nedir?

Atık gaz konvensiyonel cihazlarda bacadan doğrudan atılırken, tam yoğuşmalı cihazlarda bacadan atılmadan önce sisteme geri kazandırılarak ilave verim elde edilir.Bu sayede çevreye atılan atık gaz miktarı azalarak hava kirliliğinin önüne geçilir.Tam yoğuşmalı kombiler yalıtımlı binalarda otomatik kontrol cihazları ile kullanıldığı takdirde eski kombilere kıyasla doğalgaz tüketiminde %30 a varan tasarruf sağlayabilir.

 

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

SSL Secure, Visa, Mastercard, Troy, American Express

© 2019 Kombi Eviniz Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.