Favorilere Ekle
Yeni
  • 122 i

Buderus Logomax Plus GB 122 i 24 kW Yoğuşmalı Kombi

30.000,00
VAR

    Buderus Logomax Plus GB 122 i 24 kW Yoğuşmalı Kombi

Duvar tipi yoğuşmalı kombi Logamax plus GB122i etkileyici bir esnekliğe sahiptir. Sadece ihtiyacımız kadar enerji tüketir ve kompakt boyutları sayesinde en küçük yaşam alanlarına bile uyum sağlar.

  • Kompakt ve sağlam tasarım
  • Geniş modülasyon aralığı
  • Yüksek enerji verimliliği: Dış havaya bağlı çalışabilen uyumlu modülasyonlu oda kumandası sayesinde A+ enerji etiketi

Logamax plus GB122i’nin sağladığı avantajlar:

■ 1:10 geniş modülasyon aralığı sayesinde verimli çalışma

■ En dar alanlara bile sığmasını sağlayan kompakt tasarım

■ 24 kW'la çalışırken sadece 44 dB(A)'ya kadar çıkan düşük ses çıkışı (ErP Direktifi'ne göre ses gücü seviyesi)

■ EMS arayüzü sayesinde yenilikçi sistemlerle uyum

■ 30 kW sıcak kullanım suyu kapasitesi ile her zaman yeterli sıcak kullanım suyu

■ Kolay kurulum

■ Geliştirilmiş LCD ekranlı, zarif ve fonksiyonel tasarım

Yüksek verimli, güvenilir ve kompakt. Logamax plus GB122i’nin 1:10 olan geniş modülasyon aralığı, sınıfının en yüksek standartlarını belirler. Bu geniş modülasyon aralığı, kombinizin mevcut ısıtma talebinizi karşılayacak şekilde kendini uyarlamasını, bu sayede daha verimli çalışmasını sağlar. Logamax plus GB122i, 30 kW’a kadar sıcak kullanım suyu çıkışına sahiptir. Bu da her zaman yeterli sıcak suyun olacağı anlamına gelir.

Montaj esnekliği. Logamax plus GB122i, iyi düşünülmüş iç ve dış tasarım konseptine sahiptir. Kurulumu kadar servis işlemleri de kolaydır. Maksimum baca mesafelerinin yüksek olması da kurulumda esneklik sağlar. Çıkarılabilir yan paneller, bakım için kolay erişim sağlar.

Zarif ve pratik. Gelişmiş, kompakt ve sağlam tasarımı ile Logamax plus GB122i’nin bulunduğu ortama şık bir şekilde uyum sağlar. Logamax plus GB122i yalnızca 300 mm derinliğe ve 710 mm yüksekliğe sahiptir. Bu sayede en dar alanlara bile sığar. 36 kilogramdan daha hafif olan cihazın dahili bileşenlerine, ön kısımdan erişim sağlanabilir. Bu da, bakım sırasında zaman kazandırır, maliyetleri düşürür.

Pratik ve verimli işletim. Logamax plus GB122i, net ve arkadan aydınlatmalı LCD ekrana sahiptir. Dış havaya bağlı çalışabilen uyumlu Buderus modülasyonlu oda kumandaları ile birlikte kullanıldığında, sistem mahal ısıtma verimlilik sınıfı A+'a yükselir.

Buderus’un üstün yoğuşma teknolojisi. Buderus yoğuşmalı kombilerde korozyona dayanıklı özel alüminyum - silisyum alaşımlı döküm eşanjörü kullanılır. Bu sayede, baca gazı sıcaklıkları düşer ve baca gazı hacmi azalır. Aynı zamanda su buharı da yoğuşarak, baca gazındaki enerjinin dışarı atılmamasını sağlar.

Ölçüler (Yükseklik x En x Derinlik) mm 710 x 400 x 300

Ağırlık kg 36

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

SSL Secure, Visa, Mastercard, Troy, American Express

© 2019 Kombi Eviniz Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.